Заявления за изпити за априлска сесия на самостоятелна форма на обучение

Желаещите да се явяват на изпити за определяне на годишна оценка в самостоятелна форма на обучение през месец април, трябва да подадат заявление в ПМГ в срок до 30.03.2026г. (понеделник).